Obsługa imprez sportowych

Animatorzy dla dzieci oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji!

Zobacz więcej
Animatorka dla dzieci puszcza bańki na imprezie LOTTO3x3QUEST w centrum Katowic
Animacje dla dzieci na evencie sportowym

Atrakcje dla dzieci i dorosłych

Dla miłośników sportu organizujemy przede wszystkim zabawy ruchowe. Tworzymy tory przeszkód, stacje umiejętności fizycznych takie jak rzut do celu, równoważnia, test szybkości itp. Nasz animator może przeprowadzić rozgrzewkę dla osób dorosłych i dzieci. Jeśli jest taka potrzeba, jesteśmy w stanie zapewnić zarówno nagłośnienie eventu, jak i obsługę konferansjerską wydarzenia oraz dmuchane zjeżdżalnie.

Podczas trwania eventu gwarantujemy przyjazną atmosferę i szczery uśmiech każdego z uczestników. Animacje dla dzieci prowadzone przy okazji różnych wydarzeń sportowych idealnie sprawdzają się zarówno dla małych uczestników, jak i kibiców wydarzenia sportowego. Nasz personel sprawi, że dzieci zaangażują się w zabawy oraz chwilowo zapomną o stresie zawodnika, czy roli fana.

tor przeszkód dla dzieci ułożony na imprezie sportowej
animacje dla dzieci przy okazji wyścigu kolarskiego

Jako, że sami często uczestniczymy w zawodach sportowych w roli zawodników oraz zajmujemy się animacjami dla dzieci, to znając specyfikę wydarzeń sportowych, jesteśmy w stanie dopasować się do dynamiki wydarzenia.

Jaka jest cena obsługi eventu sportowego?

Ustalamy ją indywidualnie, zależy głównie od ilości potrzebnych animatorów, ilości atrakcji, odległości od Rybnika, czasu trwania zabawy. Po poznaniu szczegółów imprezy przygotujemy wycenę.

Drogi Organizatorze, jeśli chcesz uatrakcyjnić swoje wydarzenie sportowe, zorganizować czas najmłodszym, to Tajemniczy Kuferek będzie świetnym wyborem!

Organizujesz event sportowy i potrzebujesz firmy do obsługi wydarzenia?