Obsługa imprez sportowych

Animatorzy dla dzieci oraz mnóstwo atrakcji!

Dla miłośników sportu organizujemy przede wszystkim zabawy ruchowe, tory przeszkód , stacje umiejętności fizycznych jak rzut do celu, równoważnia, test szybkości itp. Nasz animator może przeprowadzić rozgrzewkę dla osób dorosłych i dzieci. Jeśli jest taka potrzeba, jesteśmy w stanie zapewnić zarówno nagłośnienie eventu, jak i obsługę konferansjerską wydarzenia oraz dmuchane zjeżdżalnie.

Sport, animacje i dzieci to mieszanka wybuchowa, która wszystkim energii doda! Podczas trwania eventu gwarantujemy przyjazną atmosferę i szczery uśmiech każdego z uczestników. Animacje dla dzieci prowadzone przy okazji różnych wydarzeń sportowych idealnie sprawdzają się zarówno dla małych uczestników, jak i kibiców wydarzenia sportowego. Nasz personel sprawi, że dzieci zaangażują się w zabawy oraz chwilowo zapomną o stresie zawodnika, czy roli fana.

Jako, że sami często uczestniczymy w zawodach sportowych w roli zawodników oraz zajmujemy się animacjami dla dzieci, to znając specyfikę wydarzeń sportowych, jesteśmy w stanie dopasować się do dynamiki wydarzenia.

Drogi Organizatorze, jeśli chcesz uatrakcyjnić wydarzenie sportowe, zorganizować czas najmłodszym, to Tajemniczy Kuferek będzie świetnym wyborem!

Animacje w czasie wydarzeń sportowych - cena

Wycena ustalana jest indywidualnie, zależy głównie od ilości potrzebnych animatorów, ilości atrakcji, odległości od Rybnika, czasu trwania zabawy. Po poznaniu szczegółów imprezy przygotujemy wycenę.

Zapraszamy do kontaktu!
realizacja: k2box.pl
homeapartmentheartgraduation-hat