Baliki, bale karnawałowe
dla dzieci

Dobra zabawa gwarantowana!
Bal karnawałowy dla dzieci w przedszkolu Katowice
balik dla dzieci Rybnik

Kompleksowa organizacja balików dla dzieci - Rybnik i cały Śląsk!

Karnawał to magiczny czas w roku, rodzice kreują dla dzieci stroje dodające im uroku. Spotykamy się z wróżkami, księżniczkami, rycerzami, a oni wymagania stawiają przed nami - animatorami.

Oferta bali karnawałowych dla szkół, przedszkoli, żłobków:

Przez całą imprezę angażujemy wszystkie dzieci w prowadzone przez nas animacje, a intensywność zabawy jest przełożona na ich możliwości. Ofertę balików karnawałowych kierujemy zarówno dla przedszkolaków, jak i dla dzieci z klas 1-3 i starszych.
bal karnawałowy dla dzieci w szkole
Balik dla dzieci Zabrze
Staramy się być zawsze na bieżąco, spotykając się z dziećmi oraz obserwując ich reakcje dostrzegamy, co jest na topie. W naszym repertuarze znajduje się muzyka przemyślana, przez dzieci uwielbiana. Plan balu jest tworzony tak, by w 100% nadawał się dla grupy, jak i miejsca do którego zostaniemy zaproszeni. Podstawą prowadzonej przez nas imprezy są układy taneczne oraz gry i zabawy dostosowane do wieku dzieci.

Zazwyczaj imprezę prowadzimy w duecie - DJ i animator. Jeśli jest taka potrzeba, na przykład przy dużej ilości dzieci, to zapewniamy większą ilość animatorów.


„O tańcu nie da się pisać [...] taniec trzeba tańczyć.” -Paulo Coelho
Zgadzając się ze złotą myślą brazylijskiego pisarza dodamy, że jeśli chcecie mieć w swojej placówce bal karnawałowy, którym wszyscy będą jeszcze długo wspominać, to zapraszamy do kontaktu!
dj i wodzirej na bal karnawałowy

Na balu karnawałowym dla dzieci zapewniamy:

profesjonalne przygotowanie imprezy
scenariusz balu dostosowany do wieku dzieci
zabawy integracyjne 
tańce animacyjne (układy taneczne)
zabawy muzyczne jak np. limbo, taniec zamrażaniec, taniec połamaniec,
zabawy z kolorową chustą, kolorowe tunele animacyjne
wytwornicę baniek mydlanych

Cena balu karnawałowego z Tajemniczego Kuferka:

wycena dla szkół, przedszkoli, żłobków ustalana jest indywidualnie. Zależy głównie od czasu trwania zabawy, ilości potrzebnego nagłośnienia, waha się zazwyczaj w przedziale od 400 do 1200 zł brutto.
Zapraszamy do kontaktu, po uzgodnieniu szczegółów podamy wycenę imprezy. Wystawiamy faktury.

Bale karnawałowe, gdzie gramy?

Najczęście gościmi na Balach karnawałowych dla dzieci w Rybniku skąd pochodzimy, ale gramy bale karnawałowe na terenie całego Śląska - w Żorach, Katowicach, Bytomiu, Chorzowie, Zabrzu, Gliwicach, Ustroniu i innych miastach regionu. Dojazd jest wliczony w cenę zabawy.
homeapartmentheartgraduation-hat