Lekcje rysunku i malarstwa w Rybniku

Indywidualne lekcje dla dzieci i dorosłych
Lekcje malarstwa i rysunku w Rybniku - obraz namalowany przez Ryszarda Kalamarza
Lekcje rysunku Rybnik

Ryszard Kalamarz - artysta malarz

Mam to szczęście, że poznałam wyśmienitego malarza osobiście, dzięki czemu mogłam zaprzyjaźnić się z Nim, Jego malarstwem i każdym poznanym przeze mnie obrazem. Moje serce jest niezmiernie szczęśliwe, kiedy mam możliwość obcowania ze sztuką. Sztuka otacza nas z różnych stron. Sztuka dobrze wpływa na intelekt. Sztuka jest ważna.

malarstwo olejne Rybnik

Ryszard Kalamarz wprowadza odbiorcę w świat osobliwy, piękny i ciekawy, który łączy w sobie współczesność z klimatem sztuki dawnych mistrzów. Polecam kunszt malarza i zapoznanie się z Jego twórczością. Jestem pewna, że każdy odnajdzie w obrazach piękno, które z kolei znajdzie odzwierciedlenie w duszy. Prace malarza niejednokrotnie zostały nagradzane. Prezentował je na licznych wystawach w galeriach w Polsce i za granicą. Stworzył wiele portretów.

Lekcje malarstwa i rysunku Rybnik

Pan Ryszard poza tym, że jest wybornym malarzem, jest również dobrym nauczycielem i jako Jego wielka fanka z największą przyjemnością i pełną odpowiedzialnością polecam lekcje malarstwa i rysunku u Mistrza.

Weronika Gruszka

Kilka prac z bogatej kolekcji artysty

Zapraszamy do kontaktu w sprawie lekcji malarstwa i rysunku

Zapytania prosimy kierować poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie bezpośrednio u artysty - Ryszard Kalamarz 695298695.

strona artysty