Lekcje rysunku i malarstwa w Rybniku

Ryszard Kalamarz - artysta malarz

Lekcje rysunku Rybnik
Mam to szczęście, że poznałam wyśmienitego malarza osobiście, dzięki czemu mogłam zaprzyjaźnić się z Nim, Jego malarstwem i każdym poznanym przeze mnie obrazem. Moje serce jest niezmiernie szczęśliwe, kiedy mam możliwość obcowania ze sztuką. Sztuka otacza nas z różnych stron. Sztuka dobrze wpływa na intelekt. Sztuka jest ważna.
Ryszard Kalamarz wprowadza odbiorcę w świat osobliwy, piękny i ciekawy, który łączy w sobie współczesność z klimatem sztuki dawnych mistrzów. Polecam kunszt malarza i zapoznanie się z Jego twórczością. Jestem pewna, że każdy odnajdzie w obrazach piękno, które z kolei znajdzie odzwierciedlenie w duszy. Prace malarza niejednokrotnie zostały nagradzane. Prezentował je na licznych wystawach w galeriach w Polsce i za granicą. Stworzył wiele portretów.
malarstwo olejne Rybnik
Lekcje malarstwa i rysunku Rybnik
Pan Ryszard poza tym, że jest wybornym malarzem, jest również dobrym nauczycielem i jako Jego wielka fanka z największą przyjemnością i pełną odpowiedzialnością polecam lekcje malarstwa i rysunku u Mistrza.
Weronika Gruszka

Kilka prac z bogatej kolekcji artysty

Zapraszamy do kontaktu w sprawie lekcji malarstwa i rysunku

Zapytania prosimy kierować poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie bezpośrednio u artysty - Ryszard Kalamarz 695298695.

homeapartmentheartgraduation-hat