Nasze głośnienie i oświetlenie

Na takie wydarzenia jak: urodzinki, komunie, chrzciny i inne imprezy odbywające się na mniejszą skalę:
nagłośnienie na mniejsze imprezy
nagłóśnienie na urodziny
audiophony CR12A-COMBO to niezwykle wydajny przenośny system nagłośnieniowy, który doskonale sprawdza się na wszelkiego typu imprezach dla dzieci. Posiada odtwarzacz USB / SD, odbiornik Bluetooth, dwa mikrofony bezprzewodowe. Jest kompletny i super potężny.

Oświetlenie LED - Quad Phase

Istnieje również możliwość zamówienia na imprezę dla dzieci oświetlenia LED widocznego na zdjęciu poniżej, razem z wytwornicą dymu. Najlepszy efekt uzyskamy w zaciemnionych pomieszczeniach.
oświetlenie na urodziny dla dzieci
Cena za wynajem wytwornicy dymu razem z oświetleniem LED - 80 zł.

Nagłośnienie i oświetlenie na eventy  

Na większe imprezy, takie jak: pikniki, festyny, bale karnawałowe, akcje promocyjne dla firm, imprezy okolicznościowe, sportowe i inne wydarzenia, wymagające nagłośnienia o większej mocy.
Używamy sprzętu o różnej mocy, zależnie od zapotrzebowania, wielkości powierzchni, którą trzeba nagłośnić i innych czynników. Nasz najmocniejszy zestaw dysponuje mocą 2X1000W RMS. Składa się z dwóch aktywnych kolumn 12 calowych, 2-drożnych z procesorem DSP, o maksymalnej mocy wyjściowej 1600W i 400W RMS każda, oraz dwóch 15 calowych subwooferów aktywnych, dysponujących wzmacniaczem o maksymalnej mocy wyjściowej 2000W i 600W RMS każdy.

W razie, gdyby nasz zestaw okazał się niewystarczający, na przykład na duże imprezy plenerowe, to jesteśmy w stanie zwiększyć moc nagłośnienia, korzystając z kolumn firm zewnętrznych.
nagłośnienie na imprezy

Oświetlenie

Posiadamy cztery profesjonalne ruchome głowy.
oświetlenie na eventy Katowice
ruchome głowy na eventy
oświetlenie na imprezy okolicznościowe Rybnik
homeapartmentheartgraduation-hat