Organizacja i obsługa festynów, pikników, eventów

Jeśli szukasz firmy, która mogłaby się zająć kompleksową organizacją wydarzeń takich jak: pikniki rodzinne, pikniki firmowe, szkolne, festyny, dożynki to idealnie trafiłeś! Posiadamy sprzęt, kadrę oraz wiedzę potrzebną do zorganizowania różnego typu eventów. Jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. DJa i konferansjera, którzy poprowadzą imprezę, energicznych animatorów dla dzieci, którzy zajmą się zabawami i konkursami. Jesteśmy pomocni na etapie planowania i w trakcie przebiegu imprezy.

Możemy zorganizować Wasze wydarzenie w całości, lub jeśli potrzebujecie tylko wybranej atrakcji z naszej oferty, to także jesteśmy do Waszych usług.

Organizacja i obsługa imprez plenerowych to nasza specjalność!

Posiadamy dmuchańce, fotobudkę, różnego typu gadżety, takie jak: chusty i tunele animacyjne, tory przeszkód, piłki i worki do skakania, gry XXL, rzut do celu i wiele innych. Oczywiście nie może zabraknąć wielkich i tych mniejszych baniek mydlanych.

Zależnie od zapotrzebowania oraz tematu imprezy możemy zorganizować stanowiska tematyczne, które są doskonałym uzupełnieniem imprez plenerowych, takie jak: kącik malucha, malowanie buziek, stanowisko na którym nasi animatorzy dla dzieci wykonują tatuaże, warsztaty plastyczne (np. tworzenie biżuterii z makaronu, ekologiczny pokaz mody - tworzenie oryginalnych kostiumów z wykorzystaniem surowców, które są przeznaczone do recyklingu, lepienie z masy solnej, kolorowanki i inne).

Jesteśmy otwarci na pomysły organizatora i elastyczni.

Obsługa festynów i imprez plenerowych

Lista możliwych atrakcji poniżej:
gry XXL, rzut do celu
kąciki i stanowiska tematyczne
zabawy muzyczno-ruchowe, tańce integracyjne, np. wyginam śmiało ciało, limbo, mini disco
tory przeszkód, ścieżka sensoryczna
zabawy z kolorową chustą, tunele animacyjne
tatuaże dla dzieci, malowanie twarzy
wielkie bańki mydlane
urządzenie do zamykania w bańce
zabawy plastyczne pobudzające kreatywność
klocki konstrukcyjne bamp
worki, piłki do skakania
modelowanie balonów
tatuaże brokatowe
warsztaty tematyczne
DJ i konferansjer
wytwornica baniek mydlanych

Cena organizacji imprez plenerowych:

ustalana jest indywidualnie, zależy przede wszystkim od czasu trwania imprezy, ilości animatorów,  ilości atrakcji, odległości od Rybnika. Po poznaniu się ze szczegółami imprezy przygotujemy wycenę.
Zapraszamy do kontaktu!
realizacja: k2box.pl
homeapartmentheartgraduation-hat