Teatrzyk dla dzieci - Rybnik i okolice

teatrzyk dla dzieci
Wprawdzie Tajemniczy Kuferek nie jest profesjonalnym teatrem, z zawodowymi aktorami i telewizyjnymi reflektorami za plecami, jednak ma duszę, pasję i marzenie by każde z dzieci było szczęśliwe. Do tego szczęścia chcemy przyczynić się wywołując uśmiech na buziach dzieci.
Stanowimy niewielki zespół o wielkim sercu. Jesteśmy kreatywni i lubimy pracę z dziećmi. Dzięki doświadczeniu w branży animacyjnej oraz obyciu z publicznością jak i tym, że posiadamy teatralne zacięcie tworzymy teatrzyki, które dzieci lubią i miło spędzają z nami czas.

W ofercie:

„Tadek Niejadek” Wandy Chotomskiej. Odgrywamy rymowaną opowiastkę o chłopcu, który nie lubił jeść, stawał się coraz lżejszy, aż wziął do ręki balonik z helem i odleciał. Dzieci będą mogły dowiedzieć się jak Tadek został sprowadzony na ziemię.

„Mimi i balony” Jest to bajeczka terapeutyczna, która mówi o dziewczynce, która bardzo bała się balonów, do tego stopnia, że omal nie zrezygnowała z odprawiania swoich urodzin. Na szczęście na jej drodze stanie fioletowy stworek „Bum Bumek”, który pokaże dziewczynce, że nie taki strach straszny jakim go malują.

„Baj” czyli osoba, która zajmuje się bajaniem. Nasza animatorka, z dobrą dykcją i modulacją głosu przeczyta dzieciom bajki w pięknym, czarodziejskim stroju. Zamieni się w baśniową istotę, której każde z maluchów chętnie posłucha i uruchomi swoją wyobraźnię by przenieść się w świat „za górami, za lasami, za siedmioma dolinami..”

Teatrzyk dla dzieci - cena:

Ustalana jest indywidualnie, zależy od czasu trwania przedstawienia, odległości od Rybnika i innych czynników. Jeśli są Państwo zainteresowaniu ofertą teatrzyku dla dzieci, to zapraszamy do kontaktu, chętnie przygotujemy wycenę!
realizacja: k2box.pl
homeapartmentheartgraduation-hat