Urodziny dla dzieci w kawiarni - Rydułtowy

Centrum Rydułtów, kawiarnia z tradycją - jest prowadzona z pokolenia na pokolenie, zawsze z dbałością o klienta, pasją, radością i najlepszymi lodami w mieście.

W tym słodkim miejscu możliwe jest zorganizowanie urodzinek dla Waszych pociech. Jeżeli pragniecie, by dzieci miały możliwość zabawy z animatorem, a do tego pragniecie zaoszczędzić sobie sprzątania po całej imprezie, to nasza opcja animacje + pyszne ciastko wydaje się być trafnym wyborem. Animacjami dla dzieci przez czas dwóch godzin zajmiemy się my, natomiast Państwo wybierają to, co powinno znaleźć się na dziecięcym urodzinowym stole. Tym sposobem gwarantujemy pełne zadowolenie: zarówno brzuszki dzieci, jak i ich duszyczki będą zadowolone, radością przepełnione.

Możliwe są również warsztaty kulinarne, które obejmują tworzenie pucharku lodowego przez dzieci, bądź wspólne pieczenie ciasta czekoladowego!

W ramach urodzin gwarantujemy:

2 godziny zabaw z animatorem
urodzinowa dekoracja sali balonami
napoje: woda, sok

Urodziny dla dzieci w kawiarni - cena:

Dwie godziny zabaw z animatorem to 300 zł. Całościowy koszt organizacji urodzin zależny jest w dużej mierze od ilości zamówionych poczęstunków. Czyli cena to: 300 zł plus posiłki i napoje które wybierzecie. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu!
realizacja: k2box.pl
homeapartmentheartgraduation-hat