Bal karnawałowy dla dzieci Bielsko-Biała

Zajmujmy się organizacją i prowadzeniem balików w szkołach, przedszkolach, firmach i tam, gdzie nas zaprosicie!

Zobacz więcej
Dzieci patrzą na efekty świetlne na balu karnawałowym w przedszkolu

Organizacja balików w Bielsku-Białej

Oferta dla szkół, przedszkoli i żłobków

Bal karnawałowy w szkole

Podczas całej imprezy staramy się zaangażować wszystkie dzieci w nasze specjalne programy rozrywkowe, dostosowując poziom zabawy do ich indywidualnych umiejętności. Nasze balowe atrakcje przeznaczone są dla uczestników w wieku od pierwszej do trzeciej klasy szkoły podstawowej, a także dla starszych dzieci. Zazwyczaj bal trwa około dwóch godzin dla każdej grupy. Zwykle nasze imprezy są obsługiwane przez dwuosobowy zespół, składający się z DJ-a i animatora, którzy dbają o to, aby wszyscy bawili się wyśmienicie.

Animatorka skacze i tańczy razem z dziećmi w przebraniach, na balu karnawałowym w szkole.

Bal karnawałowy przedszkolu

Nasza propozycja balów karnawałowych obejmuje również atrakcje dedykowane dla przedszkolaków. Czas trwania balu przeważnie wynosi około dwóch godzin dla każdej grupy. Dbamy o to, aby zabawy i muzyka były odpowiednio dostosowane do wieku naszych maluchów. Podczas balu zapewniamy profesjonalną obsługę w postaci dwuosobowego duetu - DJ-a oraz animatora, którzy tworzą atmosferę pełną radości i zabawy.

Dzieci w przebraniach wraz ze swoimi dziadkami bawią się na balu karnawałowym

Bal karnawałowy w żłobku

Dla maluszków proponujemy krótszą formułę balu - do godziny i spokojniejsze zabawy. Zapraszamy do odkrycia niezwykłego świata balów karnawałowych dla dzieci w Bielsku-Białej! Przygotujcie swoje kolorowe przebrania i dołączcie do nas, aby cieszyć się niezapomnianą zabawą i tańcem.

Małe dzieci bawią się na balu przy chuście animacyjnej i latających balonach.

Cena balu dla dzieci w Bielsku-Białej

2 godziny zabawy - 900 zł. Dokładna wycena ustalana jest indywidualnie. Zależy głównie od czasu trwania zabawy, ilości grup.   Co jest w cenie:
  • Profesjonalne przygotowanie imprezy
  • Nagłośnienie i oświetlenie
  • Rekwizyty potrzebne do przeprowadzenia zabaw
  • Wytwornica baniek mydlanych
  • Dojazd na miejsce
Dzieci w przebraniach słuchają animatorki na balu karnawałowym w żłobku.

Dodatkowa atrakcja na bal - Fotobudka:

Doskonałą pamiątką z balu dla wszystkich dzieci będzie zdjęcie zrobione przez naszą fotobudkę. Dzieci będą mogły skorzystać z urządzenia przed lub po balu. Fotobudka wydrukuje na miejscu zdjęcie, które dzieci będą mogły od razu zabrać ze sobą.
Fotobudka - zobacz więcej
Dzieci w przebraniach pozują do zdjęcia przed fotobudką na balu karnawałowym.

Przykładowy program prowadzonego przez nas balu:

Zarys działania:

Całość balu karnawałowego opieramy na muzyce.

Żeby bal był dla dzieci ciekawy wprowadzamy różnorodne zabawy, takie jak np "taniec zamrażaniec" oraz mniej znane, a lubiane gry dźwiękowe angażujące wszystkich uczestników.

Po rozgrzewce i pierwszych szalonych pląsach dajemy dzieciom możliwość pochwalenia się swoimi unikatowymi kreacjami i tak, kolejno na środek wychodzą i prezentują się piraci, księżniczki, zwierzaki i inne bajkowe stworzenia.

Oczywiście taniec jest nieodłącznym elementem karnawału dlatego dzieci mają okazję na taniec swobodny jak i ten naśladowany za prowadzącą.

Gotowi na karnawałowe szaleństwo?

Kliknij poniżej, aby zarezerwować bal z Tajemniczym Kuferkiem!