Bal karnawałowy dla dzieci Częstochowa

Szukasz firmy, która poprowadzi bal karnawałowy dla dzieci? Gramy tam, gdzie nas zaprosicie!

Zobacz więcej
Bal karnawałowy dla dzieci w przedszkolu, animatorka bawi się z dziećmi i puszcza bańki mydlane.

Poprowadzimy dla Was bal karnawałowy w Częstochowie!

Zapraszamy do magicznego świata zabawy!

Kompleksowa organizacja balików

Rodzice ubierają swoje pociechy w kolorowe przebrania, co sprawia, że na balu powstaje wyjątkowa atmosfera. W tych czarodziejskich momentach maluchy zmieniają się w księżniczki, rycerzy czy małe wróżki, stawiając przed nami, animatorami, wyjątkowe zadania do zrealizowania.

Bal karnawałowy w przedszkolu, efekty świetlne.

Bal karnawałowy w szkole, przedszkolu, żłobku, firmie...

Nasza karnawałowa zabawa trwa zazwyczaj około dwóch godzin dla każdej grupy. Dobieramy muzykę i zabawy odpowiednio do wieku uczestników. Prowadzimy bale karnawałowe dla dzieci w różnym wieku, obejmujący uczniów klas 1-3, przedszkolaki oraz maluchy w żłobku. Bal dla grupy szkolnej i przedszkolnej zajmuje zazwyczaj około 2 godzin. W przypadku żłobka proponujemy krótsze wydarzenie, trwające do godziny dla grupy.

Animatorka skacze i tańczy razem z dziećmi w przebraniach, na balu karnawałowym w szkole.

Zazwyczaj imprezę prowadzimy w duecie - DJ i animator

Jeśli organizacja wydarzenia tego wymaga, wtedy zapewniamy dodatkowych animatorów. „O tańcu nie da się pisać [...] taniec trzeba tańczyć.” - Paulo Coelho. Zgadzając się z tą złotą myślą brazylijskiego pisarza, dodamy, że jeśli marzysz o niezapomnianym balu karnawałowym w swojej placówce, to serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami!

Dzieci w przebraniach tańczą na balu karnawałowym w przedszkolu.

Cena balu karnawałowego w Częstochowie:

2 godziny zabawy - 1200 zł. Dokładna wycena ustalana jest indywidualnie. Zależy głównie od czasu trwania zabawy, ilości grup.   Co jest w cenie:
  • Profesjonalne przygotowanie imprezy
  • Nagłośnienie i oświetlenie
  • Rekwizyty potrzebne do przeprowadzenia zabaw
  • Wytwornica baniek mydlanych
  • Dojazd na miejsce
Dzieci tańczą z animatorką

Dodatkowa atrakcja na bal - Fotobudka:

Doskonałą pamiątką z balu dla wszystkich dzieci będzie zdjęcie zrobione przez naszą fotobudkę. Dzieci będą mogły skorzystać z urządzenia przed lub po balu. Fotobudka wydrukuje na miejscu zdjęcie, które dzieci będą mogły od razu zabrać ze sobą.
Fotobudka - zobacz więcej
Dzieci w przebraniach pozują do zdjęcia przed fotobudką na balu karnawałowym.

Przykładowy zarys balu, który prowadzimy:

Nasza impreza koncentruje się głównie na aspekcie muzycznym. W celu uczynienia wydarzenia fascynującym dla najmłodszych, wprowadzamy różnorodne zabawy, takie jak popularny "taniec zamrażaniec", oraz mniej znane gry dźwiękowe, które angażują każdego uczestnika.

 

Zaczynamy od wspólnej rozgrzewki i pierwszych szalonych tańców, a następnie dajemy dzieciom szansę zaprezentowania swoich unikalnych kreacji. Na scenie pojawiają się kolejno piraci, superbohaterowie, policjanci, księżniczki i inne bajkowe postacie, aby przedstawić swoje stroje.

 

Oczywiście, taniec stanowi nieodzowny element karnawału, dlatego dzieci mają okazję do swobodnego tańca i naśladowania ruchów przy naszych układach tanecznych.

 

Jesteście gotowi na karnawałowe szaleństwo?

Kliknij poniżej, aby zarezerwować bal z Tajemniczym Kuferkiem!