Bal karnawałowy dla dzieci w Gliwicach

Zapewnij dzieciom niezapomniane chwile radości na barwnym balu karnawałowym!

Zobacz więcej
Dzieci patrzą na efekty świetlne na balu karnawałowym w przedszkolu

Organizacja balików w Gliwicach

Witajcie w świecie karnawałowej magii!

Bal karnawałowy w szkole

W trakcie całego wydarzenia dążymy do zaangażowania wszystkich dzieci w nasze specjalne programy rozrywkowe, dostosowując poziom zabawy do ich indywidualnych umiejętności. Nasze oferta balowa jest skierowana głównie dla dzieci w wieku od pierwszej do trzeciej klasy szkoły podstawowej. Zazwyczaj bal trwa około dwóch godzin dla każdej grupy. Nasze imprezy są obsługiwane przez dwuosobowy zespół, składający się z DJ-a i animatora, którzy troszczą się o to, aby wszyscy świetnie się bawili.

bal karnawałowy dla dzieci w szkole

Balik w przedszkolu

Nasza oferta balów karnawałowych to także balik dla przedszkolaków, który trwa również około dwóch godzin dla każdej grupy. Zadbamy o to, aby zabawy i muzyka były odpowiednio dostosowane do wieku maluchów. Podczas balu zapewniamy profesjonalną obsługę w postaci dwuosobowego duetu - DJ-a i animatora, tworzących atmosferę pełną radości i zabawy.

Bal w przedszkolu Gliwice

Balik w żłobku

Dla najmłodszych dzieci przygotowaliśmy krótszy, trwający około godziny bal ze spokojniejszymi zabawami. Serdecznie zapraszamy do odkrycia niezwykłego świata balów karnawałowych dla dzieci w Bielsku-Białej! Przygotujcie swoje kolorowe przebrania i dołączcie do nas, aby cieszyć się niezapomnianą zabawą i tańcem.

Małe dzieci bawią się na balu przy chuście animacyjnej i latających balonach.

Cena balu dla dzieci w Gliwicach

2 godziny zabawy - 900 zł. Dokładna wycena ustalana jest indywidualnie. Zależy głównie od czasu trwania zabawy, ilości grup.   Co jest w cenie:
  • Profesjonalne przygotowanie imprezy
  • Nagłośnienie i oświetlenie
  • Rekwizyty potrzebne do przeprowadzenia zabaw
  • Wytwornica baniek mydlanych
  • Dojazd na miejsce
Dzieci tańczą z animatorką

Dodatkowa atrakcja na bal - Fotobudka:

Doskonałą pamiątką z balu dla wszystkich dzieci będzie zdjęcie zrobione przez naszą fotobudkę. Dzieci będą mogły skorzystać z urządzenia przed lub po balu. Fotobudka wydrukuje na miejscu zdjęcie, które dzieci będą mogły od razu zabrać ze sobą.
Fotobudka - zobacz więcej
Dzieci w przebraniach pozują do zdjęcia przed fotobudką na balu karnawałowym.

Przykładowy zarys prowadzonego przez nas balu:

Nasz karnawałowy bal opiera się na muzyce. Aby impreza była fascynująca dla dzieci, wprowadzamy różnorodne zabawy, takie jak popularny "taniec zamrażaniec" oraz mniej znane, lecz lubiane gry dźwiękowe, które angażują wszystkich uczestników.

Po wspólnej rozgrzewce i pierwszych szalonych tańcach, dajemy dzieciom możliwość zaprezentowania swoich unikatowych kreacji. Kolejno wychodzą piraci, księżniczki, zwierzaki i inne bajkowe postacie, aby zaprezentować swoje stroje.

Oczywiście, taniec jest nieodłącznym elementem karnawału, dlatego dzieci mają okazję do swobodnego tańca oraz naśladowania ruchów pod okiem prowadzącego.

Jesteście gotowi na karnawałowe szaleństwo?

Kliknij poniżej, aby zarezerwować bal z Tajemniczym Kuferkiem!