Bal karnawałowy dla dzieci Katowice

Zajmujmy się organizacją i prowadzeniem balików w szkołach, przedszkolach, firmach i tam, gdzie nas zaprosicie!

Zobacz więcej
Dzieci w przebraniach podnoszą ręce w górę i próbują złapać światło z kuli świetlnej.

Organizacja balików w Katowicach

Witajcie w Świecie Karnawału!

Bal karnawałowy w szkole

Na naszych imprezach staramy się zaangażować wszystkie dzieci w specjalne programy rozrywkowe, które są dopasowane do ich umiejętności. Atrakcje balu są przygotowane zarówno dla uczestników od pierwszej do trzeciej klasy szkoły podstawowej, jak i dla starszych uczestników. Zazwyczaj bal trwa około dwóch godzin dla każdej grupy i jest prowadzony przez dwuosobowy zespół, składający się z DJ-a i animatora, którzy sprawiają, że wszyscy świetnie się bawią!

Animatorka skacze i tańczy razem z dziećmi w przebraniach, na balu karnawałowym w szkole.

Balik w przedszkolu

W naszej ofercie balów karnawałowych znajdują się specjalne atrakcje dedykowane przedszkolakom. Bal trwa zazwyczaj około dwóch godzin dla każdej grupy, a wszystkie zabawy i muzyka są dostosowane do wieku dzieci. Podczas balu zapewniamy profesjonalną obsługę, w postaci dwuosobowego zespołu - DJ-a oraz animatora.

Dzieci patrzą na efekty świetlne na balu karnawałowym w przedszkolu

Balik w żłobku

Dla maluszków mamy specjalną, krótszą formę balu, trwającą około godziny, z bardziej łagodnymi i spokojnymi zabawami. Serdecznie zapraszamy do odkrycia magicznego świata karnawałowych balów dla dzieci w Katowicach! Przygotujcie swoje barwne przebrania i dołączcie do nas, aby cieszyć się niezapomnianą zabawą i tańcem.

Małe dzieci bawią się na balu przy chuście animacyjnej i latających balonach.

Cena balu dla dzieci w Katowicach:

2 godziny zabawy - 900 zł. Dokładna wycena ustalana jest indywidualnie. Zależy głównie od czasu trwania zabawy, ilości grup.   Co jest w cenie:
  • Profesjonalne przygotowanie imprezy
  • Nagłośnienie i oświetlenie
  • Rekwizyty potrzebne do przeprowadzenia zabaw
  • Wytwornica baniek mydlanych
  • Dojazd na miejsce
Dzieci tańczą z animatorką

Dodatkowa atrakcja na bal - Fotobudka:

Doskonałą pamiątką z balu dla wszystkich dzieci będzie zdjęcie zrobione przez naszą fotobudkę. Dzieci będą mogły skorzystać z urządzenia przed lub po balu. Fotobudka wydrukuje na miejscu zdjęcie, które dzieci będą mogły od razu zabrać ze sobą.
Fotobudka - zobacz więcej
Dzieci w przebraniach pozują do zdjęcia przed fotobudką na balu karnawałowym.

Przykładowy program prowadzonych przez nas balów:

Planujemy bale karnawałowe, w których muzyka odgrywa główną rolę. Zaplanowaliśmy wiele różnorodnych zabaw, na przykład "taniec zamrażaniec" i inne, mniej znane, ale uwielbiane gry dźwiękowe, które będą angażować wszystkich uczestników.

 

Po początkowej rozgrzewce i szalonych tańcach umożliwimy dzieciom zaprezentowanie swoich niezwykłych przebrań. Księżniczki, piraci, zwierzaki i inne bajkowe postacie będą miały szansę zaprezentować swoje stroje i poczuć się jak prawdziwe gwiazdy wieczoru.

 

Oczywiście, nie zapomnimy o tańcu, który jest nieodłącznym elementem karnawału. Dzieci będą miały okazję do swobodnego tańca, ale także do spróbowania naszych układów tanecznych. Nasz bal na pewno zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom!

 

Jesteście gotowi na karnawałowe szaleństwo?

Kliknij poniżej, aby zarezerwować bal z Tajemniczym Kuferkiem!