Bal karnawałowy dla dzieci Łódź

Zajmujmy się organizacją i prowadzeniem balików w szkołach, przedszkolach, firmach i tam, gdzie nas zaprosicie!

Zobacz więcej
Bal karnawałowy dla dzieci w przedszkolu, animatorka bawi się z dziećmi i puszcza bańki mydlane.

Poprowadzimy dla Was bal karnawałowy w Łodzi

Nie zabraknie atrakcji dla wszystkich dzieci!

Kompleksowa organizacja balików

Rodzice przebierają swoje dzieci w barwne kostiumy, tworząc niepowtarzalną atmosferę balu. W tych magicznych chwilach maluchy przekształcają się w księżniczki, rycerzy czy małe wróżki, stawiając przed nami, animatorami, wyjątkowe wyzwania.

Dzieci patrzą na efekty świetlne na balu karnawałowym w przedszkolu

Bal karnawałowy w szkole, przedszkolu, żłobku, firmie...

Zabawa trwa zazwyczaj około dwóch godzin dla każdej grupy. Dobieramy muzykę i atrakcje tak, aby pasowały do wieku uczestników. Oferujemy bal karnawałowy dla dzieci w różnym wieku, obejmujący zarówno uczniów klas 1-3, przedszkolaki, jak i maluchy w żłobku. Bal dla grupy szkolnej i przedszkolnej trwa około 2 godzin. W przypadku żłobka proponujemy krótsze - trwające do godziny dla grupy wydarzenie.

Animatorka skacze i tańczy razem z dziećmi w przebraniach, na balu karnawałowym w szkole.

Zazwyczaj imprezę prowadzimy w duecie - DJ i animator

Jeśli organizacja wydarzenia tego wymaga, to zapewniamy dodatkowych animatorów. „O tańcu nie da się pisać [...] taniec trzeba tańczyć.” - Paulo Coelho Zgadzając się z tą złotą myślą brazylijskiego pisarza, dodamy, że jeśli marzysz o niezapomnianym balu karnawałowym w swojej placówce, to serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami!

Dzieci w przebraniach tańczą na balu karnawałowym w przedszkolu.

Cena balu karnawałowego w Łodzi:

2 godziny zabawy - 1200 zł. Dokładna wycena ustalana jest indywidualnie. Zależy głównie od czasu trwania zabawy, ilości grup.   Co jest w cenie:
  • Profesjonalne przygotowanie imprezy
  • Nagłośnienie i oświetlenie
  • Rekwizyty potrzebne do przeprowadzenia zabaw
  • Wytwornica baniek mydlanych
  • Dojazd na miejsce
Dzieci w przebraniach wraz ze swoimi dziadkami bawią się na balu karnawałowym

Dodatkowa atrakcja na bal - Fotobudka:

Doskonałą pamiątką z balu dla wszystkich dzieci będzie zdjęcie zrobione przez naszą fotobudkę. Dzieci będą mogły skorzystać z urządzenia przed lub po balu. Fotobudka wydrukuje na miejscu zdjęcie, które dzieci będą mogły od razu zabrać ze sobą.
Fotobudka - zobacz więcej
Dzieci w przebraniach pozują do zdjęcia przed fotobudką na balu karnawałowym.

Przykładowy zarys balu, który prowadzimy:

Nasz bal skupia się głównie na muzyce. Aby uczynić imprezę fascynującą dla najmłodszych, wprowadzamy różnorodne zabawy, takie jak popularny "taniec zamrażaniec", oraz mniej znane gry dźwiękowe, które zaangażują każdego uczestnika.

 

Rozpoczynamy od wspólnej rozgrzewki i pierwszych szalonych tańców, a następnie dajemy dzieciom szansę zaprezentowania swoich unikalnych kreacji. Na scenie pojawiają się kolejno piraci, superbohaterowie, policjanci, księżniczki i inne bajkowe postacie, aby zaprezentować swoje stroje.

 

Oczywiście, taniec jest nieodłącznym elementem karnawału, dlatego dzieci mają okazję do swobodnego tańca i naśladowania ruchów przy naszych układach tanecznych.

 

Jesteście gotowi na karnawałowe szaleństwo?

Kliknij poniżej, aby zarezerwować bal z Tajemniczym Kuferkiem!