Bal karnawałowy dla dzieci w Mikołowie

Zajmujemy się prowadzeniem bali karnawałowych dla dzieci w firmach, instytucjach oświaty i tam, gdzie nas zaprosicie!

Zobacz więcej
Bal karnawałowy w przedszkolu, efekty świetlne.

Organizacja balików w Mikołowie

Witajcie w Świecie Karnawałowej Magii!

Bal karnawałowy w szkole

Podczas imprezy angażujemy wszystkie dzieci w specjalne programy rozrywkowe, dostosowując je do ich umiejętności. Atrakcje balu są przeznaczone dla uczestników od pierwszej do trzeciej klasy szkoły podstawowej oraz dla starszych. Zazwyczaj bal trwa około dwóch godzin dla każdej grupy i jest prowadzony przez dwuosobowy zespół - DJ-a i animatora, którzy sprawiają, że wszyscy świetnie się bawią.

Animatorka skacze i tańczy razem z dziećmi w przebraniach, na balu karnawałowym w szkole.

Balik w przedszkolu

Nasza oferta balików karnawałowych obejmuje również atrakcje skierowane specjalnie do przedszkolaków. Bal zazwyczaj trwa również około dwóch godzin dla każdej grupy, a nasze zabawy i muzyka są dostosowane do wieku dzieci. Podczas balu zapewniamy profesjonalną obsługę, w postaci dwuosobowego duetu - DJ-a oraz animatora, którzy tworzą radosną atmosferę pełną zabawy.

Dzieci w przebraniach wraz ze swoimi dziadkami bawią się na balu karnawałowym

Balik w żłobku

Dla najmłodszych oferujemy skróconą formułę balu - do godziny - oraz spokojniejsze zabawy. Zapraszamy do odkrycia magicznego świata balów karnawałowych dla dzieci w Mikołowie! Przygotujcie swoje kolorowe przebrania i dołączcie do nas, aby cieszyć się niezapomnianą zabawą i tańcem.

Bal karnawałowy w żłobku - dzieci bawią się na balu przy chuście animacyjnej i latających balonach.

Cena balu dla dzieci w Mikołowie:

2 godziny zabawy - 900 zł   Co zapewniamy:
  • Nagłośnienie i oświetlenie
  • Rekwizyty potrzebne do przeprowadzenia zabaw
  • Dojazd na miejsce
Dzieci tańczą z animatorką

Dodatkowa atrakcja na bal - Fotobudka:

Doskonałą pamiątką z balu dla wszystkich dzieci będzie zdjęcie zrobione przez naszą fotobudkę. Dzieci będą mogły skorzystać z urządzenia przed lub po balu. Fotobudka wydrukuje na miejscu zdjęcie, które dzieci będą mogły od razu zabrać ze sobą.
Fotobudka - zobacz więcej
Dzieci w przebraniach pozują do zdjęcia przed fotobudką na balu karnawałowym.

Przykładowy program balu:

Organizujemy bale karnawałowe, które oparte są głównie na muzyce. Aby wydarzenie było dla dzieci interesujące, planujemy różnorodne zabawy, takie jak na przykład "taniec zamrażaniec", a także mniej znane, lecz uwielbiane gry dźwiękowe, które zaangażują wszystkich uczestników.

Po wspólnej rozgrzewce i pierwszych szalonych tańcach umożliwiamy dzieciom prezentację ich niezwykłych przebrań. Kolejno wychodzą piraci, księżniczki, zwierzaki i inne bajkowe postaci, aby zaprezentować swoje kreacje.

Oczywiście, nie może zabraknąć tańca, który jest nieodłącznym elementem karnawału. Dzieci będą miały okazję do swobodnego tańca oraz naśladowania ruchów pod okiem instruktorów.

Kliknij poniżej, aby zarezerwować bal z Tajemniczym Kuferkiem!