Bal karnawałowy dla dzieci w Rudzie Śląskiej

Naszym priorytetem jest wspaniała zabawa!

Zobacz więcej
Dzieci patrzą na efekty świetlne na balu karnawałowym w przedszkolu

Organizacja balików w Rudzie Śląskiej

Stwórzmy razem magiczne chwile pełne tańca, radości i niezapomnianych przeżyć!

Poprowadzimy dla Was bal!

Karnawał to czas magii, gdy rodzice tworzą dla swoich dzieci urokliwe stroje. Wśród nich spotykamy wróżki, księżniczki, rycerzy, a oni stawiają nam - animatorom - wyzwania do spełnienia.

Animatorka skacze i tańczy razem z dziećmi w przebraniach, na balu karnawałowym w szkole.

Oferta bali karnawałowych dla szkół, przedszkoli, żłobków:

Przez całą imprezę staramy się zaangażować wszystkie dzieci w nasze animacje, dostosowując intensywność zabawy do ich możliwości. Nasza oferta balików karnawałowych obejmuje maluchy z żłobka, przedszkolaków oraz uczniów klas 1-3. Regularnie spotykając się z dziećmi i obserwując ich reakcje, jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami. W naszym repertuarze znajduje się starannie dobrana muzyka, która cieszy się popularnością wśród najmłodszych. Planujemy bal tak, aby w pełni odpowiadał grupie uczestników oraz miejsca, do którego zostaniemy zaproszeni.

Dzieci w przebraniach wraz ze swoimi dziadkami bawią się na balu karnawałowym

Posiadamy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie

Najczęściej imprezę prowadzimy w dwuosobowym zespole - DJ-u i animatora. W przypadku większej liczby dzieci zapewniamy dodatkowych animatorów, aby zagwarantować każdemu uczestnikowi pełen udział w zabawie.

Małe dzieci bawią się na balu przy chuście animacyjnej i latających balonach.

Cena balu dla dzieci w Rudzie Śląskiej

2 godziny zabawy - 900 zł. Dokładna wycena ustalana jest indywidualnie. Zależy głównie od czasu trwania zabawy, ilości grup.   Co jest w cenie:
  • Profesjonalne przygotowanie imprezy
  • Nagłośnienie i oświetlenie
  • Rekwizyty potrzebne do przeprowadzenia zabaw
  • Wytwornica baniek mydlanych
  • Dojazd na miejsce
Dzieci tańczą z animatorką

Dodatkowa atrakcja na bal - Fotobudka:

Doskonałą pamiątką z balu dla wszystkich dzieci będzie zdjęcie zrobione przez naszą fotobudkę. Dzieci będą mogły skorzystać z urządzenia przed lub po balu. Fotobudka wydrukuje na miejscu zdjęcie, które dzieci będą mogły od razu zabrać ze sobą.
Fotobudka - zobacz więcej
Dzieci w przebraniach pozują do zdjęcia przed fotobudką na balu karnawałowym.

Przykładowy zarys prowadzonego przez nas balu:

Nasz karnawałowy bal opiera się głównie na muzyce. Aby uczynić imprezę atrakcyjną dla dzieci, wprowadzamy różnorodne zabawy, w tym popularny "taniec zamrażaniec" oraz mniej znane, ale uwielbiane gry dźwiękowe, które angażują wszystkich uczestników.

Po rozgrzewce i pierwszych szalonych tańcach, dajemy dzieciom szansę zaprezentowania swoich kreatywnych przebrań. Kolejno wychodzą superbohaterowie, policjanci, piraci, księżniczki, zwierzaki i inne postacie bajkowe, aby zaprezentować swoje stroje.

Oczywiście, taniec jest nieodłącznym elementem karnawału, więc dzieci mają okazję do swobodnego tańca oraz naśladowania ruchów pod czujnym okiem prowadzącego.

Czy jesteście gotowi na karnawałowe szaleństwo?

Kliknij poniżej, aby zarezerwować bal z Tajemniczym Kuferkiem!