Bal karnawałowy dla dzieci Sosnowiec

Karnawałowe szaleństwo dla młodych tancerzy!

Zobacz więcej
Bal karnawałowy w przedszkolu, efekty świetlne.

Poprowadzimy dla Was bal karnawałowy:

Zabawa i rozrywka dla wszystkich maluchów!

Bal karnawałowy w firmie, szkole:

Rodzice przygotowują dla swoich pociech kolorowe przebrania, tworząc tym samym niepowtarzalną magię. W trakcie tych chwil, maluchy stają się w księżniczkami, rycerzami czy małymi wróżkami, stawiając przed nami, animatorami, wyjątkowe wyzwania. Nasze karnawałowe przyjęcie trwa zazwyczaj około dwóch godzin dla każdej grupy. Dbamy o odpowiednią selekcję muzyki i zabaw, tak aby wpasować się w wiek uczestników.

Animatorka skacze i tańczy razem z dziećmi w przebraniach, na balu karnawałowym w szkole.

Balik w przedszkolu, żłobku:

Przez całe wydarzenie angażujemy dzieci w prowadzone przez nas animacje, dostosowując intensywność zabawy do ich indywidualnych możliwości. Nasza oferta balów karnawałowych skierowana jest zarówno do najmłodszych uczestników, czyli dzieci w żłobku jak i przedszkolaków. Bal trwa zwykle 2 godziny dla grupy przedszkolnej. W żłobku gramy zazwyczaj krótszy, trwający dla do dla jednej grupy bal.

Dzieci w przebraniach wraz ze swoimi dziadkami bawią się na balu karnawałowym

Posiadamy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie

„O tańcu nie da się pisać [...] taniec trzeba tańczyć.” Zgadzając się ze złotą myślą brazylijskiego pisarza dodamy, że jeśli chcecie mieć w swojej placówce bal karnawałowy, którym wszyscy będą jeszcze długo wspominać, to zapraszamy do kontaktu!

Bal karnawałowy w żłobku - dzieci bawią się na balu przy chuście animacyjnej i latających balonach.

Cena balu karnawałowego w Sosnowcu:

2 godziny zabawy - 900 zł. Dokładna wycena ustalana jest indywidualnie. Zależy głównie od czasu trwania zabawy, ilości grup.   Co jest w cenie:
  • Profesjonalne przygotowanie imprezy
  • Nagłośnienie i oświetlenie
  • Rekwizyty potrzebne do przeprowadzenia zabaw
  • Wytwornica baniek mydlanych
  • Dojazd na miejsce
Dzieci tańczą z animatorką

Dodatkowa atrakcja na bal - Fotobudka:

Doskonałą pamiątką z balu dla wszystkich dzieci będzie zdjęcie zrobione przez naszą fotobudkę. Dzieci będą mogły skorzystać z urządzenia przed lub po balu. Fotobudka wydrukuje na miejscu zdjęcie, które dzieci będą mogły od razu zabrać ze sobą.
Fotobudka - zobacz więcej
Dzieci w przebraniach pozują do zdjęcia przed fotobudką na balu karnawałowym.

Przykładowy scenariusz prowadzonego przez nas balu:

Nasz bal skoncentrowany jest głównie na muzyce. Aby sprawić, żeby impreza była ciekawa dla najmłodszych, wprowadzamy różnorodne zabawy, takie jak popularny "taniec zamrażaniec", oraz mniej znane gry dźwiękowe, które angażują każdego uczestnika.

 

Rozpoczynamy od wspólnej rozgrzewki i pierwszych szalonych tańców, a następnie dajemy dzieciom szansę zaprezentowania swoich niepowtarzalnych kreacji. Na scenę wychodzą kolejno piraci, superbohaterowie, policjanci, księżniczki i inne bajkowe postacie, aby zaprezentować swoje stroje.

 

Oczywiście, taniec jest nieodłącznym elementem karnawału, dlatego dzieci mają okazję do swobodnego tańca i naśladowania ruchów przy naszych układach tanecznych.

 

Jesteście gotowi na karnawałowe szaleństwo?

Kliknij poniżej, aby zarezerwować bal z Tajemniczym Kuferkiem!