Bal karnawałowy dla dzieci w Tychach

Organizujemy i prowadzimy pełne radości bale karnawałowe!

Zobacz więcej
Bal karnawałowy w przedszkolu, efekty świetlne.

Kompleksowa organizacja balików dla dzieci

Bala karnawałowy to doskonała okazja dla dzieci do cieszenia się magiczną atmosferą, która rozwija ich wyobraźnię.

Bal karnawałowy w szkole

Podczas całej imprezy dopasowujemy nasze programy rozrywkowe, tak aby każde dziecko mogło aktywnie uczestniczyć, uwzględniając ich indywidualne umiejętności. Nasze baliki karnawałowe są dedykowane głównie dla dzieci w wieku od pierwszej do trzeciej klasy szkoły podstawowej. Czas trwania balu szkolnego zazwyczaj wynosi około dwóch godzin dla każdej grupy. Zwykle obsługujemy nasze imprezy za pomocą dwuosobowego zespołu, składającego się z DJ-a i animatora.

Animatorka skacze i tańczy razem z dziećmi w przebraniach, na balu karnawałowym w szkole.

Balik w przedszkolu

Zapraszamy również przedszkolaki do skorzystania z naszej oferty balów karnawałowych. Czas trwania balu zazwyczaj wynosi około dwóch godzin dla każdej grupy. Dostosowujemy poziom zabaw oraz muzyki do wieku dzieci. Imprezę prowadzi duet - DJ i animator.

Dzieci w przebraniach wraz ze swoimi dziadkami bawią się na balu karnawałowym

Baliki w żłobku

Zapraszamy maluchy na krótszą, godzinną formułę balu. Odkryjcie fascynujący świat balów karnawałowych dla dzieci w Tychach! Przygotujcie swoje stroje i dołączcie do nas w niezapomnianej zabawie i tańcu.

Bal karnawałowy w żłobku - dzieci bawią się na balu przy chuście animacyjnej i latających balonach.

Cena balu dla dzieci w Tychach

2 godziny zabawy - 900 zł. Dokładna wycena ustalana jest indywidualnie. Zależy głównie od czasu trwania zabawy, ilości grup.

  Co jest w cenie:
  • Profesjonalne przygotowanie imprezy
  • Nagłośnienie i oświetlenie
  • Rekwizyty potrzebne do przeprowadzenia zabaw
  • Wytwornica baniek mydlanych
  • Dojazd na miejsce
Dzieci tańczą z animatorką

Dodatkowa atrakcja na bal - Fotobudka:

Doskonałą pamiątką z balu dla wszystkich dzieci będzie zdjęcie zrobione przez naszą fotobudkę. Dzieci będą mogły skorzystać z urządzenia przed lub po balu. Fotobudka wydrukuje na miejscu zdjęcie, które dzieci będą mogły od razu zabrać ze sobą.
Fotobudka - zobacz więcej
Dzieci w przebraniach pozują do zdjęcia przed fotobudką na balu karnawałowym.

Przykładowy zarys prowadzonego przez nas balu:

Nasz karnawałowy bal opiera się na muzyce, tworząc niezapomnianą atmosferę dla dzieci. Przygotowaliśmy różnorodne zabawy, w tym popularny "taniec zamrażaniec" oraz mniej znane, a lubiane gry dźwiękowe, które angażują wszystkich uczestników.

Po rozgrzewce i pierwszych szalonych tańcach, dajemy dzieciom okazję do zaprezentowania swoich wyjątkowych przebrań. Kolejno wychodzą piraci, księżniczki, zwierzaki, superbohaterowie, policjanci i inne postacie z bajek, aby zaprezentować swoje stroje.

Oczywiście, taniec jest nieodłącznym elementem karnawału, więc dzieci mają okazję do swobodnego tańca oraz naśladowania ruchów w naszych układach tanecznych.

Czy jesteście gotowi na karnawałowe szaleństwo?

Kliknij poniżej, aby zarezerwować bal z Tajemniczym Kuferkiem!