Bale karnawałowe dla dzieci w Zabrzu

Szaleństwo i zabawa dla młodych tancerzy!

Zobacz więcej
Balik dla dzieci Zabrze. Dzieci bawią się przy chuście animacyjnej.

Poprowadzimy dla Was bal karnawałowy w Zabrzu

Nie zabraknie karnawałowych atrakcji dla wszystkich dzieci! Gdzie prowadzimy bale?

Bal karnawałowy w firmie, szkole:

Okres karnawału to czas, gdy rodzice przebierają swoje dzieci w kolorowe kostiumy. Podczas tej magicznej transformacji maluchy stają się superbohaterami, uroczymi księżniczkami lub dzielnymi strażakami. Dla nas, animatorów, to wyzwanie, któremu musimy sprostać! Nasze karnawałowe bale zazwyczaj trwają około dwóch godzin dla każdej grupy wiekowej. Muzyka i zabawy są dostosowane do wieku uczestników, tworząc atmosferę radości i zabawy.

Animatorka skacze i tańczy razem z dziećmi w przebraniach, na balu karnawałowym w szkole.

Balik w przedszkolu:

Organizujemy wydarzenie dopasowane do wieku uczestników oraz specyfiki miejsca, w którym ma się odbyć. Skupiamy się głównie na pełnych energii tańcach, grach i zabawach, specjalnie przygotowanych z myślą o najmłodszych uczestnikach. Bal w przedszkolu zazwyczaj trwa około dwóch godzin dla każdej grupy wiekowej.

Dzieci w przebraniach wraz ze swoimi dziadkami bawią się na balu karnawałowym

Balik w żłobku

Zwykle planujemy krótszą zabawę, trwającą do jednej godziny i dostosowaną do potrzeb i energii naszych najmłodszych uczestników. Szczegóły imprezy możemy omówić indywidualnie, dostosowując się do konkretnych preferencji i oczekiwań.

Małe dzieci bawią się na balu przy chuście animacyjnej i latających balonach.

Cena balu karnawałowego w Zabrzu:

2 godziny zabawy - 900 zł. Dokładna wycena ustalana jest indywidualnie. Zależy głównie od czasu trwania zabawy, ilości grup.   Co jest w cenie:
  • Profesjonalne przygotowanie imprezy
  • Nagłośnienie i oświetlenie
  • Rekwizyty potrzebne do przeprowadzenia zabaw
  • Wytwornica baniek mydlanych
  • Dojazd na miejsce
Dzieci tańczą z animatorką

Dodatkowa atrakcja na bal - Fotobudka:

Doskonałą pamiątką z balu dla wszystkich dzieci będzie zdjęcie zrobione przez naszą fotobudkę. Dzieci będą mogły skorzystać z urządzenia przed lub po balu. Fotobudka wydrukuje na miejscu zdjęcie, które dzieci będą mogły od razu zabrać ze sobą.
Fotobudka - zobacz więcej
Dzieci w przebraniach pozują do zdjęcia przed fotobudką na balu karnawałowym.

Przykładowy zarys balu, który prowadzimy:

Nasz karnawałowy bal bazuje głównie na muzyce. Aby sprawić, że wydarzenie będzie ekscytujące dla dzieci, wprowadzamy różnorodne zabawy, takie jak popularna gra "taniec zamrażaniec" oraz mniej znane, ale lubiane gry dźwiękowe, które angażują wszystkich uczestników.

 

Po wspólnej rozgrzewce i pierwszych energetycznych tańcach, dajemy dzieciom szansę, aby zaprezentowały swoje wyjątkowe kreacje. Piraci, księżniczki, zwierzęta i inne bajkowe postacie wychodzą kolejno, prezentując swoje kolorowe stroje.

 

Oczywiście, taniec jest nieodłącznym elementem karnawału, więc dzieci mają możliwość swobodnego tańca i naśladowania ruchów przy naszych układach tanecznych.

 

Nie zabraknie również zabawy limbo i miksów muzycznych.

 

Jesteście gotowi na karnawałowe szaleństwo?

Kliknij poniżej, aby zarezerwować bal z Tajemniczym Kuferkiem!