Wizyta Świętego Mikołaja i Elfa - Rybnik i okolice


Chwila, która na długo pozostanie w pamięci dzieci!

Zobacz więcej
Wizyta Mikołaja w restauracji

Wizyta Świętego Mikołaja w domu

wizyty Mikolaja w domu

6 grudnia, jak wszyscy dobrze wiecie, Mikołaj Święty chodzi po świecie. Dzieci go lubią i uwielbiają, na prezenty dzielnie czekają.

Większość z nas pamięta radość związaną z przyjściem Świętego Mikołaja, tę samą ekscytację możemy zaobserwować u swoich dzieci.

Co jeśli będą miały okazję poznać wesołego Elfa, a prezent otrzymać bezpośrednio z rąk Mikołaja? Z całą pewnością zapamiętają ten dzień na długo, a w całym domu zapanuje magiczna i niezwykła atmosfera!

Podczas naszej wizyty prym wiedzie Elf, który radośnie zagaduje dzieci i opowiada zabawne historie z życia w Laponii. Mikołaj najczęściej się przysłuchuje, uśmiecha i zagaja rozmowę z dziećmi podczas wręczania im prezentu.

Podczas wizyty jest czas na wspólne zdjęcie, możliwość zaśpiewania dla Mikołaja piosenki, kolędy, bądź powiedzenia wiersza.

wizyta Mikolaja w domu

Jak zorganizowana jest wizyta Świętego Mikołaja?

  • 1. Skontaktuj się z nami.
  • 2. Ustalimy datę i godzinę.
  • 3. Przed samą wizytą przekaż nam prezent dla dziecka.
  • 4. Po kilku minutach przychodzimy z wizytą, by sprawić dziecku radość.

Cena za wizytę Mikołaja wraz Elfem w Waszym domu:

Na terenie Rybnika - 180 zł. Okoliczne miejscowości jak: Żory, Rydułtowy, Wodzisław Śląski, Racibórz, Knurów, Jastrzębie Zdrój i inne mieszczące się do 30km - cena za wizytę 200 zł. Dalsza odległość - cena do uzgodnienia.

Organizacja mikołajek w szkołach, przedszkolach, żłobkach

Wizyta Mikołaja i Elfa w przedszkolu
Święty Mikołaj wraz z Elfem może zawitać w szkole, przedszkolu, bądź żłobku. Wizyta może być tradycyjna, polegająca na rozmowie z dziećmi, wysłuchaniu piosenek, wierszyków i wręczeniu prezentów lub może zostać wzbogacona o animacje oraz inne atrakcje.

Podczas wizyty przewidziany jest również czas na zdjęcia z Mikołajem, które mogą wykonać wychowawcy poszczególnych grup. W przedszkolach, szkołach i żłobkach dodatkowo oferujemy takie atrakcje jak: animacje świąteczne z elfami (tańce animacyjne, zabawy ruchowe), świąteczne malowanie twarzy i świąteczne tatuaże, zamykanie w bańce mydlanej, fotobudka ze świątecznymi gadżetami. Jeśli jest taka potrzeba, możemy użyć również naszego nagłośnienia.

Cena za imprezę mikołajkową ustalana jest indywidualnie:

Zależy od czasu jej trwania, ilości atrakcji oraz odległości od Rybnika.

Organizacja mikołajek w firmach, instytucjach

Wizyta świętego Mikołaja i elfa w przedszkolu.
Naszą propozycją dla firm jest zarówno tradycyjna wizyta Mikołaja zakończona rozdaniem prezentów dzieciom, jak i pomoc w zorganizowaniu całego mikołajkowego eventu, na którym pojawią się Elfy bawiące się z dziećmi oraz inne niezapomniane atrakcje (zamykanie w bańce, malowanie twarzy).

Nasz Mikołaj może również pojawić się w sklepie, by rozdać przygotowane przez Państwa cukierki, bądź zostać wynajęty do fotografowania się z dziećmi. Jeśli jest taka potrzeba, możemy użyć również naszego nagłośnienia.

Cena za organizację mikołajek ustalana jest indywidualnie:

Zależy od czasu jej trwania, ilości atrakcji oraz odległości od Rybnika.
Święty Mikołaj wraz z Elfem pojawią się wszędzie tam, gdzie potrzebują ich dzieci!
Masz pytania?